Shitet Apartament 2+1 Z.K 8518 Plazh Durres

 • €58,000
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 112

Overview

Property ID: AL20350
 • Apartament
 • Tipi
 • 2
 • Dhoma Gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 112

Përshkrimi

Shitet Apartament ne Plazh,
Siperfaqa e marre nga certifikata e pronesis se apartamentit eshte 112 m².
Katin I 5 banimi.(papafigo)
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,dhome ngrenie , tualet dhe veranda.
Ndodhet ne katin e 5 banim i pa pajisur me ashensore, Le vend per restaurime sipar shijeve te klientin
ne detaje arredimi dhe mirmbajtjeje.
Veranda e apartamentit ofron nje pamje sic shihet ne foto ne orientim nga lindja.
Pallati ndodhet 20 m larg rruges kryesore , per te gjitha detajet e restaurimit dhe ilustrimit ne foto
shitet me nje cmim mjafte te pershtatshem per tregun

Cmimi : 58000 €

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Zona Plazh

Detaje

Updated on June 9, 2023 at 4:31 pm
 • Cmimi: €58,000
 • SP. e Brendshme: 112 m²
 • SP. Totale: 112 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Ne Shitje
 • Kati: 5
 • Dhome Ndenje: 1
 • Status: Ne Shitje

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Mujore
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Te Ngjashme

Compare listings

Compare
Middal Agent
 • Middal Agent